Marketing blog témájú szakmai linkek

Magyar nyelven
 
Addict - reklám  http://addict.blog.hu/
Adserver blog - online hirdetések www.adserver.blog.hu 
Adwords blog http://adwords-hu.blogspot.com/ 
Bánoczy Zoltán - keresőmarketing http://seo.blog.hu/
Berényi Konrád – online marketing http://onlinemarketing.blog.hu/
Besocial – közösségi marketing  http://besocial.hu/
BlogTimes – blog válogatás http://www.blogtimes.hu/
CAWI – online kutatás http://cawi.blog.hu/ 
CEMP Sales House – online kampányok  http://cemp.blog.hu/
Damjanovich Nebojsa – online marketing  http://damjanovich.hu/
Dobó Mátyás - online trendek http://doransky.posterous.com/
Erdélyi Norbert – online értékesítés http://wdm.hu/ 
Forgács Mariann – online marketing http://www.marketingmorzsak.com/ 
Infonaplo – online marketing  http://infonaplo.blogspot.com/
Karmamedia – közösségi média  http://karma.blog.hu/
Kis Ervin Egon – e-kereskedelem  http://www.kiservinegon.hu/
Rabbit – online média  http://www.rabbitblog.hu/
Social Times – közösségi média http://www.socialtimes.hu/
Terepnapló – média / piackutatás http://terepnaplo.freeblog.hu/
Vecsei László – e-kereskedelem http://vecseilaszlo.blog.hu/ 
Idegen nyelven
 
All Facebook – nem hivatalos FB blog http://www.allfacebook.com/ 
Biznology – online marketing / közösségi média  http://www.biznology.com/blog/
Business 2 Community – közösségi média  http://www.business2community.com/
BuzzMarketing for Technology – B2B közösségi média  http://www.buzzmarketingfortechnology.com/
Conversation Agent – közösségi média http://www.conversationagent.com/ 
Dan Zarrella – közösségi média http://danzarrella.com/
Digital Inspiration – online marketing  http://www.labnol.org/
Duct Tape Marketing (John Jantsch) – online marketing / e-kereskedelem http://www.ducttapemarketing.com/blog/
E-consultancy – digitális marketing  http://econsultancy.com/uk/blog
Get Elastic – e-commerce  http://www.getelastic.com/
Influential Marketing Blog – online marketing http://rohitbhargava.typepad.com/
Mashable – közösségi média http://mashable.com/follow/topics/social-media/
Problogger (Darren Rowse) – online marketing http://www.problogger.net/ 
Ocan’s Razor – online marketing http://www.kaushik.net/avinash/
Search Engine Land – SEM/SEO http://searchengineland.com/
SEOmoz blog - SEO http://www.seomoz.org/blog 
Social Media Optimization – közösségi média http://social-media-optimization.com/
Thinks (Tim Peter) – online marketing http://www.timpeter.com/blog/
Web Digest for Marketers (Larry Chase) – online marketing  http://www.wdfm.com/